x 

Kuidas osta koolikott.eu e-poest?

Registreerimine

Selleks, et sooritada soo oste Ohutuspartner e-poest ei ole vaja end eelnevalt registreerida, see toimub tellimuse teostamise käigus.

 

Kuidas leida sobiv toode?

Ohutuspartner e-poe tellimiskeskkonnas on sobilikku toodet võimalik leida klikkides vajaliku toote pildile ja avanenud aknast valida sobiv toode.

 

Ostukorv

Kui leidsid sobiva toote, siis klõpsates ostukorvi pildiga linki, saad panna selle toote ostukorvi. Avaneb infoaken, mis pakub Teile võimalust jätkata või minna otse ostukorvi ja sooritada ost. Ostukorvi sisu on võimalik igal ajahetkel vaadata ja muuta seal olevaid kaupade koguseid. Kaupade koguste muutmiseks tuleb koguse tulbas suurendada või vähendada koguseid.

NB! Kõik kaubad ostukorvis on koos käibemaksuga. Käibemaks näidatatakse eraldi originaalarve peal. Originaalarve väljastatakse koos kaubaga.

 

Ost ja maksmine

Olles sobiva(d) tooted enese jaoks välja valinud ning säilitades soovi neid osta, tuleb ostukorvis klikkida lingile "Tee tellimus". Järgneval lehel tuleb hoolikalt sisestada oma kontaktandmed. Kindlasti tuleb õigesti sisestada oma nimi, e-maili aadress, telefoni number ja elukoha aadress (viimane juhul, kui soovite kasutada kullerteenust). Kui olete need sisestanud, suunatakse Teid edasi järgmisele lehele, kus saate veel muuta ostukorvi koguseid, valida omale sobiv tarnemeetod ja soovi korral sisestada lisamärkuseid. Kui olete kindel, et kõik soovitud tooted on ostukorvis vajutage nuppu "Kinnita tellimus". Teie tellimus on nüüd kinnitatud ja Teie e-maili aadressile laekub kinnituskiri tellimuse andmetega. Tellitud kauba eest tuleb tasuda pangaülekandega OÜ Ohutuspartner arveldusarvele Nordea pangas (a/a EE231700017001463875). Makse selgitusse tuleb sisestada kinnituskirjas sisalduv tellimuse number. Originaalarve väljastatakse koos kaubaga.

Kontakt

Meie näidistesaal asub

Pärnu mnt 142

Tallinn Harjumaa

Tel 56 299 859

info@koolikott.eu

 

 

Kauba ostmine näidistesaalist

Tasuda saab maksekaardiga või sularahas

Külastamine etteteatamisega

Tel 56 299 859

info@koolikott.eu

 

 

Meie facebook

Loading...