x 

Koolikott.eu MÜÜGITINGIMUSED

1. ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad müügitingimused kehtivad Ohutuspartner OÜle (edaspidi „Müüja”) kuuluvast koolikott.eu e-poest (aadressil: www.koolikott.eu ) tehtud tellimustele, millega sõlmitakse müügitehing Müüja ja kaupa telliva isiku (edaspidi " Tellija”) vahel.

2. MÜÜGITEHINGU JÕUSTUMINE

Koolikott.eu e-poes (aadressil www.koolikott.eu) tellimuse vormistamisega kinnitab Tellija, et ta on tutvunud käesolevate müügitehingu tingimustega ja nõustub nendega. Ohutuspartner OÜ omapoolsest nõustumisest Tellijat eraldi ei teavita. Ohutuspartner OÜ loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma.

3. MÜÜGITEHINGU HIND JA KOHALETOIMETAMISE TEENUSTASU

Pärast tellimuse vormistamist, Tellija poolt, edastatakse Tellijale tellimuse kinnitamiseks müügitellimus. Müügitellimus edastatakse Tellijale elektrooniliselt, Tellija poolt e-poes kasutajaks registreerimisel märgitud e-posti aadressile.

Tellitud kaupade hinnale lisandub kohale toimetamise  teenustasu ehk postikulu, mille hind sõltub tellimuse kogukaalust ja kättetoimetamise viisist. 

Saatmiskulu on 7,50 eurot (sh käibemaks), mis sisaldab kauba toomist kleindi ukseni nt Venipak kulleriga. Kauba saatmine Omniva postiautomaati maksab 5 eurot(sh käibemaks) Omniva pakiautomaadi teenuse valimisel palume ära märkida soovitud pakiautomaadi asukoht

Alates 50€ ostusummast on transport tasuta. Tasuta transpordi puhul jätab Müüja endale õiguse valida endale sobiv transpordiliik (kas pakiautomaat või kuller)

 

4. TARNEAEG JA TRANSPORT

Kauba kohale toimetamiseks kasutatakse Omniva pakiedastusteenust või Venipak kullerteenust.

Tellimus komplekteeritakse ning postitatakse 2-5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse eest tasutud summa laekumisest Müüja arvelduskontole.

 

Kui tellitud toodet pole laos, lepitakse ostjaga kokku uus tarneaeg või asendustoode. Kui ostjale ei sobi uus tarneaeg või asendustoode, on tellijal õigus tehingust taganeda ja müüja kannab tasutud summa ostja pangakontole 2 tööpäeva jooksul.

Tulen ise pakile järele

Müüjaga kokkuleppel on Tellijal võimalik ka ise tellimusele järele tulla (Tondi Ärikeskus I korrus, 3 boks vasakul), sel juhul tellimusele saatmiskulu ei lisandu.

 

5. TELLIJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA

Tellijal on õigus koolikott.eu e-poes sõlmitud müügitehingust taganeda 14 päeva alates paki saamise päevast. Tellija poolt tagastatav toode peab tagastamisel olema samas olukorras, komplektsuses (sh toote müügipakend, etikett) kui paki kätte saamise hetkel. Toote tagastamisel tagastab Ohutuspartner OÜ kliendile kuni 100% tellimuse maksumusest va transpordi ja pakendamise kulud. Juhul kui kaupa on rikutud ja või muul viisil müügikõlbmatuks muudetud on Ohutuspartner OÜ õigus kogu raha mitte tegastada

 

Tagastamine Eesti Posti vahendusel

Müügitehingust taganemise korral palume Tellijal täida tagastuslehe (tagastuslehe saadab vajadusel Müüja Tellijale e-kirja teel), pakneda kaup postipakendisse ja postitada pakk Müüjale Eesti Postis. Müügitehingust taganemise korral palume teavita koolikotid.eu e-poodi, saates e-kiri aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

Toote tagastamise korral maksab Müüja tagastatud toote maksumuse Tellija arvelduskontole 2 tööpäeva jooksul alates tagastatud toote kättesaamisest. Tellija poolt tasutud paki kohale toimetamise teenustasu )postikulu) kauba tagastamisel ei tagastata. Raha tagastamiseks palume saata meile e-kirjaga järgmised andmed: tellimus nr, maksa andmed(nimi ja konto kuhu raha kanda-sama konto millelt tellimus tasuti)

 

6. MÜÜJA VASTUTUS

Juhul, kui tellitud kaup on defektne, ostab Müüja kauba tagasi vastavalt kauba eest tasutud tegelikule väärtusele.  Tellija teavitab defektse kauba saamisest koolikott.eu e-poodi viivitamatult, saates vastavasisulise e-kirja aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

7. MÜÜJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA

Müüjal on õigus tellimuse alusel müügitehingust tahaneda juhul, kui tellitud kauba varud on laost otsa saanud. Müüja informeerib Tellijat nimetatud juhtumist esimesel võimalusel e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tasunud müügitehingu hinna ja Müüjal ei ole võimalik tellimust täita, kuna soovitud kaupa laos ei ole, tagastab Müüja  tellimuse eest tasutud summa hiljemalt 2 tööpäeva jooksul Tellija arvelduskontole.Kokkuleppel tellijaga või Müüja asendada tellitud kauba samaväärse tootega.

 

8. GARANTII

Vastavalt Tarbijakaitseseadusele kehtib koolikott.eu e-poest ostetud kaupadele garantii. Toodete kasutamisel peab täpselt järgima paigaldus- ja kasutusjuhendit, sest toodete garantii kehtib vaid materjali- või valmistusvigade korral. Garantii ei kehti, kui toodet on valesti kasutatud või kui see on kulunud!

 

9. ISIKUANDMETE KAITSE

Isikuandmed, mis on Tellija poolt sisetatud koolikott.eu e-poe registreerimisvormil tellimuse tegemiseks, on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel. Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks ja Tellijatega suhtlemiseks.

Kontakt

Meie näidistesaal asub

Pärnu mnt 142

Tallinn Harjumaa

Tel 56 299 859

info@koolikott.eu

 

 

Kauba ostmine näidistesaalist

Tasuda saab maksekaardiga või sularahas

Külastamine etteteatamisega

Tel 56 299 859

info@koolikott.eu

 

 

Meie facebook